پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

تاریخ 1398/08/22 17:24

مدیر بازیافت منطقه 5 «بی سر و صدا» تغییر کرد

مدیر بازیافت منطقه 5 «بی سر و صدا» تغییر کرد

در حالیکه اداره بازیافت یکی از قویترین و کارآمدترین بخشهای اجرایی شهرداری منطقه 5 را تشکیل می داد به طور ناگهانی «سارا میرزایی» جای خود را به نفر جایگزین داده است.

به گزارش شهر 5، طبق آمارهای مشخص ارائه شده از طرف سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، عملکرد شهرداری منطقه 5 در این زمینه اگر نگوییم در بین 22 منطقه شهر تهران برترین بوده، قطعا می توان آن جزو برترین ها قلمداد کرد اما با تمام این تفاسیر خیلی بی سر و صدا مدیر پرتوان این اداره مجبور به ترک مسوولیت خود شده است.

طبق شنیده هایی که از دور و اطراف به گوش می رسد توصیه هایی «عجیب» برای کنار گذاشتن «میرزایی» به سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه برای کنار گذاشتن مدیر زیر مجموعه صورت گرفته و در نهایت «مانی جعفریان» تا حدودی به رغم میل باطنی مجبور به این جابه جایی شده است هر چند که شاید جا داشت کمی مقاومت بیشتری از خود نشان دهد. البته تا لحظه تنظیم خبر در پرتال شهرداری منطقه 5 هنوز نام میرزایی به عنوان «رئیس اداره مدیریت پسماند» به چشم می خورد و معلوم نیست نام نفر جایگزین چه موقع به صورت رسمی اعلام می شود.

اداره مدیریت پسماند شهرداری منطقه 5 چندی پیش دست به یک فرآیند ابتکاری جالب زد و طرح گسترده جمع آوری شیشه های ضایعاتی و مذاکره همزمان با شرکتهای «سانتک» و «شیشه مینا» را برای فروش به انجام رساند که در نتیجه این اقدامات گردش مالی قابل توجهی ایجاد گردید.

البته طرح مذکور به همین جا ختم نمی شد و احتمال مذاکره با مدیران صنف «شیشه برها» نیز وجود داشت تا شهرداری منطقه 5 یک گام مهم دیگر در بحث مدیریت پسماند برداشته باشد. اما حالا تکلیف همه این برنامه ها تا حدود زیادی نامشخص خواهد بود.   

میرزایی یکی از مدیران پرتوان شهرداری منطقه 5 محسوب می شود که مراتب کاری خود را به صورت کاملا مرحله ای و  در سالهای متمادی طی کرده و امید است که پتانسیل های وی همچنان در سطح منطقه 5 بکارگیری شود.